Leercentra adressen en contact-informatie

+Alkmaar
AZ-logo-officieelBezoekadres

AFAS Stadion Ingang 9, onder het Fancentrum

T: 072 – 547 8171

 

Postadres

Playing for Success Alkmaar

AFAS Stadion Stadionweg 1

1812 AZ Alkmaar

 

Centrummanager

Iwan Sombroek

i.sombroek@playingforsuccess.nl

T: 072 – 547 81 71

 

Docent

Francisco Rubio Fernandez

f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl

T: 06 54 690 784

 

Facebook Twitter Instagram

www.playingforsuccess.nl/alkmaar

+Almelo
Heracles_Almelo Bezoekadres

Polman Stadion

Stadionlaan 1

7606 JZ Almelo

 

Centrummanager

Alice ter Brugge

a.terbrugge@playingforsuccess.nl

T: +31 (0)6 467 058 04

 

Twitter

+Almere

Almere-City_logo_small

Bezoekadres

Hoofdlocatie Stadion Almere City FC

Competitieweg 20

1318 EA Almere

T: 036-5486888

 

Projectleider

René Maertens

r.maertens@echnaton.nl

M: +31 (0) 620 890 462

 

Docent en Centrummanager

Levy Mensink

l.mensink@playingforsuccess.nl

M: + 31 (0) 610 388 083

 

Locatie Kemphaan

Kemphaanstraat 1

1358 AD Almere

 

Locatie Schouwburg

Esplanade 10

1315 TA Almere

 

Facebook of Facebook Twitter

www.playingforsuccessalmere.nl

+Arnhem

Arnhem_logo

Bezoekadres

Vitesse Stadion GelreDome

Batavierenweg 25

 

Postadres

Postbus 366

6800 AJ Arnhem

 

Centrummanager

Ab van der Woude

a.vanderwoude@playingforsuccess.nl

M: +31 (0) 6 53 94 51 06

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccessarnhem.nl

+Breda
NAC BredaBezoekadres

Playing for Success Breda

Stadionstraat 11-4

4815 NC Breda

T: +31 (0)76 764 05 55

 

MBO

Danny Evertse

d.evertse@playingforsuccess.nl

 

PO

Mart van Poppel

m.vanpoppel@playingforsuccess.nl

 

Facebook Twitter

+Den Haag
adodenhaag Bezoekadres ADO:

Kyocera stadion

Haagse Kwartier 55

2491 BM Den Haag

 

Bezoekadres Circus Theater:

AFAS Theater

Circusstraat 4

2586 CW Den Haag

 

Postadres:

Stichting Playing for Success

Den Haag

Scheveningseweg 60

2517 KW Den Haag

info@pfsdenhaag.nl

 

Centrummanager

Nicole Pont

n.pont@playingforsuccess.nl

T: +31 (0)6 3165 9880

 

Facebook

www.pfsdenhaag.nl

+Dordrecht

Bezoekadres:

Riwal Hoogwerkers Stadion

Krommedijk 210

3312 LH Dordrecht

 

Postadres:

Postbus 979

3300 AZ Dordrecht

 

Centrummanager

Jordy Valkestijn

j.valkestijn@playingforsuccess.nl

T: +31 (0)78 6130000

M: +31 (0)6 8322 2582

 

Facebook Twitter

www.pfs-dordrecht.nl

+Eindhoven
psvPostadres

Postbus 886

5600 AW Eindhoven

eindhoven@playingforsuccess.nl

 

Bezoekadres

Philips stadion, ingang 2

Frederiklaan 10

5616 NH  Eindhoven

T: 040 – 250 53 19

 

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccesseindhoven.nl/

+Groningen
fcgroningenBezoekadres

Euroborg, Skybox 210/211

Boumaboulevard 41

9723 ZS Groningen

 

Postadres

Playing for Success

p/a Bestuursbureau Noorderpoort

Postbus 530

9700 AM Groningen

 

Centrummanager

Dion Folkersma

d.folkersma@playingforsuccess.nl

M: +31(0)6- 21 800 719

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccessgroningen.nl/

+Leeuwarden
sc_cambuur_logoBezoekadres

Playing for Success Leeuwarden

Cambuurplein 44

8921 RG Leeuwarden

T: 058- 296 33 00

 

Postadres

Postbus 547

8901 BH Leeuwarden

 

Projectleider

René van Rijswijk

r.vanrijswijk@playingforsuccess.nl

M: +31(0)6-21 57 71 60

 

Projectleider

Ytzar van der Wal

y.vanderwal@playingforsuccess.nl

 

Twitter

+Maastricht
MVVBezoekadres

Playing for Success Maastricht

Geusseltweg 11

6225 XS Maastricht

 

Postadres

Postbus 4444

6202 ZV Maastricht

 

Centrummanager

Kim Adriaans

k.adriaens@playingforsuccess.nl

M: +31 (0)6 55 69 52 75

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccessmaastricht.nl

+Nijmegen
necBezoekadres

Playing for Success Nijmegen

Stadionplein 1

6532 AJ Nijmegen

 

Postadres

Postbus 6562

6503 GB Nijmegen

 

Centrummanager

Casper Coert

M: +31 (0)6 15 60 15 50

c.coert@playingforsuccess.nl

 

Facebook

www.playingforsuccessnijmegen.nl

+Oost-Gelderland
GraafschapBezoekadres

Stadion de Vijverberg

Lijsterbeslaan 101A

7004 GN Doetinchem

 

Postadres

Postbus 249

7000 AE Doetinchem

 

Centrummanager

Remko Brinkhuis

M: +31 (0) 6 46135400

r.brinkhuis@playingforsuccess.nl

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccessoostgelderland.nl 

+Rotterdam
excelsiorPlaying for Success Excelsior

Honingerdijk 110

3062 NX Rotterdam

 

Facebook RSS

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

 

Playing for Success Rotterdam Basketbal

Van Zandvlietplein 20

3077 AA Rotterdam

 

Centrummanager

Francien Zwaneveld

M: +31 (0) 6 19 06 23 65

f.zwaneveld@playingforsuccess.nl

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-basketbal

+Tilburg
willemIIBezoekadres

Playing for Success Tilburg

Goirleseweg 34

5026 PC Tilburg

T: 013-5771715

 

Leerkracht

Annette Eikenaar

a.eikenaar@playingforsuccess.nl

M: +31(0)6 45 71 98 47

 

Centrummanager

Engelbert Zoontjens

e.zoontjens@playingforsuccess.nl

M: +31 (0)6 114 157 61

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/tilburg

+IJmond
Telstar-DEFBezoekadres

Playing for Success IJmond

Telstar Stadion

Minister van Houtenlaan 123

1981 EK Velsen-Zuid

 

Postadres

Postbus 90

1970 AB IJmuiden

 

Projectleider

Gertjan Huijbens

 

Centrummanager

Sjoerd van der Locht

M: +31 (0)6 151 39 456

s.vanderlocht@playingforsuccess.nl

 

Docent

Lars Dorjee

l.dorjee@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

+Zeeland

 

Bezoekadres

Leercentrum Goes

Zwembadweg 1

4463 AB Goes

 

Leercentrum Middelburg

Bestuurskamer Voetbal Experience

Podium 19

4337 WV Middelburg

 

Projectleider

Patrick Vader

p.vader@playingforsuccess.nl

 

Docent Dick van Bochove

d.vanbochove@playingforsuccess.nl

+Zuid-Friesland

Bezoekadres

Playing for Success Zuid-Friesland

Abe Lenstra Stadion

Abe Lenstra Boulevard 19

8448 JA Heerenveen

 

Postadres

Postbus 513

8440 AM Heerenveen

 

Centrummanager

Wilbert Funcke

w.funcke@playingforsuccess.nl

M: +31 (0) 6 839 052 16

 

Docent

Klaas Rozema

k.rozema@playingforsuccess.nl

M: +31 (0) 6 839 052 16

 

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/zuid-friesland

+Zwolle
PEC-Zwolle-logo Projectleider 9-14/ 15-23

T.a.v. Dion Reijnen

d.reijnen@playingforsuccess.nl

M: +31(0)620471806

Tesselschadestraat 155

8023 BL Zwolle

 

Centrummanagers 9-14

Harold van Bremen

h.vanbremen@playingforsuccess.nl

M: +31(0)6 30362080

Aanwezigheid: di en wo.

 

Mirjam Bernardus

m.bernardus@playingforsuccess.nl

M: +31(0)6 51810708

Aanwezigheid: di en do.

 

Centrummanagers 15-23

Anke Maljers

a.maljers@ooz.nl

M: +31(0)657174887

Aanwezigheid: di en wo

 

Frank Aalbers

f.aalbers@ooz.nl

M: +31(0)617180954

Aanwezigheid: di en wo

 

FacebookTwitter

www.playingforsuccesszwolle.nl

+PLAYING FOR SUCCESS NEDERLAND
Playing For Success Nederland Bezoekadres

Playing for Success Nederland

Kooikersweg 2

5223 KA ‘s-Hertogenbosch

 

Correspondentieadres

Playing for Success Nederland

p/a KPC Groep Postbus 482

5201 AL ‘s-Hertogenbosch

T: +31 (0)73 624 7376

info@playingforsuccess.nl

 

Wie Is Wie

Playing For Success Nederland Projectleiding

 

Facebook Twitter