skip to Main Content

LAATSTE NIEUWS

LEERCENTRA

We zijn weer open!

De overheid heeft bekend gemaakt dat de buitenschoolse opvang weer open mag. Voor de meeste leercentra van Playing for Success betekent dit dat ook weer open zijn! Uiteraard nemen we daarbij alle regels van het RIVM heel serieus. Wil je…

PFS Almere breidt uit: nu ook in de bibliotheek

Playing for Success Almere breidt uit met een nieuwe plek in de nieuwe bibliotheek van Almere. Het onderwijsprogramma krijgt hiermee een nieuw parel aan haar ketting, constateert PfS-voorzitter Susanne Olivier trots. De samenwerking is woensdagmiddag De Nieuwe Bibliotheek bekrachtigd in…

Playing for Success blijft gesloten

De basisscholen mogen weer open, maar de meeste leercentra blijven voorlopig dicht. Als het kan, worden er wel online lessen gegeven. Er geldt een uitzondering voor zeer kwetsbare kinderen die ook eerder al terecht konden in sommige leercentra. De risico’s…

[cq_vc_accordion accordionstyle=”style2″ contentcolor=”#333333″ contentbg=”rgba(255,255,255,0.5)” accordiontitle=”Alkmaar,Almelo,Almere,Arnhem,Breda,Den Haag,Dordrecht,Eindhoven,Groningen,Hoofddorp,Leeuwarden,Maastricht,Nijmegen,Oost-Gelderland,Rotterdam,Tilburg,IJmond,Zeeland,Zwolle” accordiontitlesize1=”1,0em” accordioncontentsize1=”0,8em” titlepadding1=”6px” titlepadding2=”6px” titlecolor=”#000000″ titlebg=”#ffffff” titlehovercolor=”#ffffff” titlehoverbg=”#9ac13a” withborder=”withBorder” extraborder=”no” displayfirst=””][accordionitem] AZ-logo-officieelBezoekadres
AFAS Stadion
Ingang 9, onder het Fancentrum

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
E: i.sombroek@playingforsuccess.nl
T: +31 6 48425305

Docent
Francisco Rubio Fernandez
E: f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] Heracles_Almelo
Bezoekadres
Polman Stadion
Stadionlaan 1
7606 JZ Almelo

Centrummanager
Alice ter Brugge
E: a.terbrugge@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 467 058 04

Docent
Jeroen Moorman
E: j.moorman@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 836 030 55
[/accordionitem] [accordionitem]

Almere-City_logo_smallBezoekadres
Hoofdlocatie
Stadion Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere
T: 036-5486888

Projectleider
René Maertens
E: r.maertens@echnaton.nl
M: +31 (0) 620 890 462

Docent
Robert Mienstra
E: r.mienstra@playingforsuccess.nl
M: + 31 (0) 612 322 943

Locatie Kemphaan
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Locatie Schouwburg
Esplanade 10
1315 TA Almere
[/accordionitem] [accordionitem]

Arnhem_logoBezoekadres
Vitesse
Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Marcel Bulten
M: +31(0)6 53 945 106
E: m.bulten@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] NAC BredaPlaying for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: +31 (0)76 514 75 77

Danny Evertse
E: d.evertse@playingforsuccess.nl

Astrid Mol
E: a.mol@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] adodenhaag

Bezoekadres ADO:
Kyocera stadion
Haagse Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Bezoekadres Circus Theater:
AFAS Theater
Circusstraat 4
2586 CW Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
E: info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
E: n.pont@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 3165 9880

www.pfsdenhaag.nl
[/accordionitem] [accordionitem]

Krommedijk 210
3312 LH  Dordrecht

Opening januari 2016

[/accordionitem] [accordionitem]
psv Postadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
E: eindhoven@playingforsuccess.nl

Centrummanager
Lucas Houben
M: +31 (0)6 14327397
E: l.houben@playingforsuccess.nl

www.playingforsuccesseindhoven.nl/
[/accordionitem]

[accordionitem]

fcgroningenBezoekadres
Euroborg, Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Postadres
Playing for Success
p/a Bestuursbureau Noorderpoort
Postbus 530
9700 AM Groningen

www.playingforsuccessgroningen.nl/
[/accordionitem] [accordionitem] Bezoekadres
Playing for Success Hoofddorp
Schweitzerstraat 38
2131 RG Hoofddorp
[/accordionitem] [accordionitem] sc_cambuur_logoBezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058- 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
René van Rijswijk
E: r.vanrijswijk@playingforsuccess.nl
M: 06-21 57 71 60
[/accordionitem] [accordionitem] MVVBezoekadres
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Jeroen Wijckmans
E: j.wijckmans@playingforsuccess.nl
M: +31 (0)6 50 205 190
[/accordionitem] [accordionitem] necBezoekadres
Playing for Success Nijmegen
Stadionplein 1
6532 AJ Nijmegen

Postadres
Postbus 6562
6503 GB Nijmegen

Centrummanager
Jos Janssen
M: +31 (0)612 810 585
E: j.janssen@playingforsuccess.nl

www.playingforsuccessnijmegen.nl
[/accordionitem] [accordionitem] GraafschapBezoekadres
De Graafschap
Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Remko Brinkhuis
M: +31 (0) 6 46135400
E: r.brinkhuis@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] excelsiorExcelsior4ALL Leercentrum
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

T: 010-4873426
E: m.weel@playingforsuccess.nl

Rotterdam-Basketbal

Playing for Success RBC Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

T: 06-48149857
E: m.weel@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] willemIIBezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: 013-5771715

Leerkracht
Annette Eikenaar
E: a.eikenaar@playingforsuccess.nl
T: 06-45719847

Centrummanager
Engelbert Zoontjens
E: e.zoontjens@playingforsuccess.nl
T: 06-11415761
[/accordionitem] [accordionitem] Telstar-DEFBezoekadres
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Projectleider
Gertjan Huijbens

Centrummanager
Sjoerd van der Locht
M: +31 (0)6 151 39 456
E: s.vanderlocht@playingforsuccess.nl

Docent
Lars Dorjee
E: l.dorjee@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] Leercentrum Goes
Zwembadweg 1
4463 AB Goes

Leercentrum Middelburg
Bestuurskamer Voetbal Experience
Podium 19
4337 WV Middelburg

Projectleider
Patrick Vader
E: p.vader@playingforsuccess.nl

Docent
Dick van Bochove
E: d.vanbochove@playingforsuccess.nl
[/accordionitem] [accordionitem] PEC-Zwolle-logo

Playing for Success Zwolle 9-14
Stadionplein 1
Postbus 402
8000 AK Zwolle

Centrummanagers
Harold van Bremen
E: h.vanbremen@playingforsuccess.nl
M: +31(0)6 30362080

Mirjam Bernardus
E: m.bernardus@playingforsuccess.nl
M: +31(0)6 51810708

Playing for Success 15-23
Hogeland 10
8024 AZ Zwolle

Centrummanager
Wilco Wezenberg
M: +31(0)6 36108389
[/accordionitem][/cq_vc_accordion]

TWEETS

PFS PROMOVIDEO

Tom van het Hek

Jan Douwe Kroeske

Peter Heerschop

Ambassadeur Playing for Success

Ambassadeur Playing for Success

Ambassadeur Playing for Success
Back To Top