skip to Main Content

Leercentra adressen en contact-informatie

Bezoekadres
AFAS Stadion Ingang 9, onder het Fancentrum
T: 072 - 547 8171

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
i.sombroek@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Docent
Francisco Rubio Fernandez
f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 54 690 784

Femke Pelt
f.pelt@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Facebook Twitter Instagram

www.playingforsuccess.nl/alkmaar 

Bezoekadres
Polman Stadion
Stadionlaan 1
7606 JZ Almelo

Centrummanager
Alice ter Brugge
a.terbrugge@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 467 058 04

Twitter

Bezoekadres
Hoofdlocatie Stadion Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere
T: 036-5486888

Projectleider
René Maertens
r.maertens@echnaton.nl
M: +31 (0) 620 890 462

Docent en Centrummanager
Levy Mensink
l.mensink@playingforsuccess.nl
M: + 31 (0) 610 388 083

Locatie Kemphaan
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Locatie Schouwburg
Esplanade 10
1315 TA Almere

Facebook of Facebook

www.playingforsuccessalmere.nl

Bezoekadres
Vitesse Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Ab van der Woude
M: +31(0)6 53 94 51 06
a.vanderwoude@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessarnhem.nl

Bezoekadres
Playing for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: +31 (0)76 764 05 55

MBO Danny Evertse 
d.evertse@playingforsuccess.nl

VO Miranda Timmermans 
m.timmermans@playingforsuccess.nl

PO Mart van Poppel 
m.vanpoppel@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres ADO:
Kyocera stadion Haagse Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Bezoekadres Circus Theater:
AFAS Theater Circusstraat 4
2586 CW Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
n.pont@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 3165 9880

Facebook

www.pfsdenhaag.nl

Bezoekadres:
Riwal Hoogwerkers Stadion
Krommedijk 210
3312 LH Dordrecht

Postadres:
Postbus 979
3300 AZ Dordrecht

Centrummanager
Jordy Valkestijn
j.valkestijn@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)78 6130000
M: +31 (0)6 8322 2582

Facebook Twitter

www.pfs-dordrecht.nl

Postadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
eindhoven@playingforsuccess.nl

Centrummanager
Berbe Jonkheer
M: +31 (0)6 15 04 69 19
b.jongheer@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccesseindhoven.nl

Bezoekadres
Euroborg
Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Postadres
Playing for Success
p/a Bestuursbureau Noorderpoort
Postbus 530
9700 AM Groningen

Centrummanager
Dion Folkersma
M: +31 (0) 6 21 80 07 19
d.folkersma@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessgroningen.nl

Bezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058- 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
René van Rijswijk
r.vanrijswijk@playingforsuccess.nl
M: 06-21 57 71 60

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres:
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Jeroen Wijckmans
j.wijckmans@playingforsuccess.nl
M: +31 (0)6 50 205 190

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Nijmegen
Stadionplein 1
6532 AJ Nijmegen

Postadres:
Postbus 6562
6503 GB Nijmegen

Centrummanager
Casper Coert
M: +31 (0)6 15 60 15 50
c.coert@playingforsuccess.nl

Facebook

www.playingforsuccessnijmegen.nl

Bezoekadres
De Graafschap Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Sandra Komdeur
M: +31 (0) 6 55 75 77 81
s.komdeur@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Excelsior
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

Facebook RSS

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

Bezoekadres:
Playing for Success Rotterdam Basketbal
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-basketbal

Centrummanager: 
Francien Zwaneveld
M: +31 (0) 6 19 06 23 65
f.zwaneveld@playingforsuccess.nl

Bezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: 013-5771715

Leerkracht:
Annette Eikenaar
a.eikenaar@playingforsuccess.nl
T: 06-45719847

Centrummanager
Engelbert Zoontjens
e.zoontjens@playingforsuccess.nl
T: 06-11415761

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/tilburg

Bezoekadres:
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Projectleider
Gertjan Huijbens

Centrummanager
Sjoerd van der Locht
M: +31 (0)6 151 39 456
s.vanderlocht@playingforsuccess.nl

Docent
Lars Dorjee
l.dorjee@playingforsuccess.nl Facebook Twitter

Leercentrum Goes
Zwembadweg 1
4463 AB Goes

Leercentrum Middelburg
Bestuurskamer Voetbal Experience
Podium 19
4337 WV Middelburg

Projectleider
Patrick Vader
p.vader@playingforsuccess.nl 

Docent
Dick van Bochove
d.vanbochove@playingforsuccess.nl

Playing for Success Zuid-Friesland
Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Boulevard 19
8448 JA Heerenveen

Postbus 513
8440 AM Heerenveen

Centrummanager
Wilbert Funcke
w.funcke@playingforsuccess.nl 
M: +31 (0) 6 839 052 16

Docent
Klaas Rozema
k.rozema@playingforsuccess.nl 
M: +31 (0) 6 839 052 16
www.playingforsuccess.nl/zuid-friesland 

Facebook Twitter

Projectleider 9-14/ 15-23
T.a.v. Dion Reijnen
d.reijnen@playingforsuccess.nl
M: +31(0)620471806

Tesselschadestraat 155
8023 BL Zwolle

Centrummanagers 9-14
Harold van Bremen
h.vanbremen@playingforsuccess.nl
M: +31(0)6 30362080
• Aanwezigheid: di en wo.

Mirjam Bernardus
m.bernardus@playingforsuccess.nl 
M: +31(0)6 51810708
• Aanwezigheid: di en do.

Centrummanagers 15-23
Anke Maljers
a.maljers@ooz.nl
M: +31(0)657174887
• Aanwezigheid: di en wo

Frank Aalbers
f.aalbers@ooz.nl
M: +31(0)617180954
• Aanwezigheid: di en wo

Facebook Twitter

Bezoekadres/Correspondentieadres
Landhuizenlaan 23
5235 HP ’s-Hertogenbosch
M: +31 (0)6 53 54 07 39
info@playingforsuccess.nl

Wie Is Wie
Playing For Success Nederland Projectleiding

Facebook Twitter

Back To Top