Ga naar hoofdinhoud

Kwaliteit en onderzoek

Kwaliteit

Om de kwaliteit van het programma te borgen stelt het Netwerk Playing for Success Nederland, waarin alle centra zijn vertegenwoordigd, met elkaar de kwaliteitsnormen vast. KPC Groep adviseert bij het vaststellen van de normen.

Elk leercentrum publiceert de resultaten in een jaarrapport. Deze gegevens worden door Playing for Success Nederland gepubliceerd in een tweejaarlijkse rapportage.

Onderzoek

Beschikbare onderzoeksrapporten:

Bezoekadres
AFAS Stadion Ingang 9, onder het Fancentrum
T: 072 - 547 81 71

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
i.sombroek@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Docent
Francisco Rubio Fernandez
f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Francis Seignette
f.seignette@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

www.playingforsuccess.nl/alkmaar 

Bezoekadres
Hoofdlocatie Hotel/restaurant Finn.
Koopmanstraat 7, 1315 HD Almere
T: 036 - 548 68 88

Projectleider
René Maertens
rlmmaertens@gmail.com
M: +31 6 20 89 04 62

Centrummanager
Levy Mensink
l.mensink@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 10 38 80 83

Docenten
Laura Verdouw
l.verdouw@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 48 26 83 07

Tim Schoones
t.schoones@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 14 88 77 51

Gracia Mahabier
g.mahabier@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 21 14 40 18

Marloes van Melsen
m.vanmelsen@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 46 60 21 54

Dennis Burgers
d.burgers@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 37 34 97 51

Loraine Weber
l.weber@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 42 33 62 23

Onno van Elsacker
o.vanelsacker@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 53 13 59 37

Jennifer Stoof (Social Worker)
j.stoof@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 55 12 33 75

Esther Teunen (Social Worker)
e.teunen@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 17 52 80 38

Locaties
Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere

Stad&Natuur
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Kunstlinie
Esplanade 10
1315 TA Almere

Nieuwe Bibliotheek
Stadhuisplein 101
1315 XC Almere

A.S.C. Waterwijk
Rie Mastenbroeksportpark 4
1314 AZ Almere

www.pfsalmere.nl

Bezoekadres
Vitesse Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Ab van der Woude
M: +31 6 53 94 51 06
a.vanderwoude@playingforsuccess.nl

 

www.playingforsuccessarnhem.nl

Bezoekadres
Playing for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: 076 - 521 45 00

Tim Coremans projectleider NAC Maatschappelijk 
t.coremans@bom.nl

PO Mart van Poppel 
m.vanpoppel@playingforsuccess.nl

Bezoekadres ADO:
Bingoal Stadion
Haags Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Locatie Zuiderpart Sport:
mr, Meester P. Droogleever Fortuynweg 22
2533 SR Den Haag

Locatie De Meppel
Meppelweg 339
2544 AH Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
n.pont@playingforsuccess.nl
T: +31 6 31 65 98 80

 

www.pfsdenhaag.nl

Bezoekadres:
Riwal Hoogwerkers Stadion
Krommedijk 210
3312 LH Dordrecht

Postadres:
Postbus 979
3300 AZ Dordrecht

Centrummanager
Jordy Valkestijn
j.valkestijn@playingforsuccess.nl
T: 078 - 613 00 00
M: +31 6 83 22 25 82

www.pfs-dordrecht.nl

Postadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
eindhoven@playingforsuccess.nl

Centrummanager
Gijs van Dijsseldonk
g.vandijsseldonk@playingforsuccess.nl
M: +31 6 52 74 09 44

www.playingforsuccesseindhoven.nl

Bezoekadres
Euroborg
Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Postadres
Euroborg
Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Centrummanager
Dion Folkersma
M: +31 6 21 80 07 19
d.folkersma@playingforsuccess.nl

www.playingforsuccessgroningen.nl

Bezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058 - 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
Evert Hoekstra
e.hoekstra@playingforsuccess.nl
M: +31 6 28 76 06 19

 

Bezoekadres:
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres:
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Iris de Graaf
i.degraaf@playingforsuccess.nl
M: +31 6 15 00 48 39

www.playingforsuccess.nl/maastricht

Bezoekadres:
Stadion De Goffert
Stadionplein 1
6532 AJ Nijmegen

Centrummanager
Ivo Westerweele
i.westerweele@playingforsuccess.nl
M: +31 6 83 22 25 82

necmaatschappelijk.nl/n.e.c.-leert/n.e.c.-for-success

Bezoekadres
De Graafschap Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Sandra Komdeur
M: +31 6 55 75 77 81
s.komdeur@playingforsuccess.nl

Bezoekadres:
Playing for Success Excelsior
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

Centrummanager: 
Iris de Iongh
M: +31 6 51 82 37 61
i.deiongh@playingforsuccess.nl

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

Bezoekadres:
Topsportcentrum
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

Centrummanager: 
Brenda Pons
M: +31 6 43 50 84 09
b.pons@playingforsuccess.nl

 

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-topsportcentrum

Bezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: +31 6 87 78 31 00

Centrummanager
Linda van Elderen
l.vanelderen@playingforsuccess.nl
T: +31 6 87 78 31 00

www.playingforsuccess.nl/tilburg

Bezoekadres:
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Centrummanager
Bianca Ridder

Informatie
ijmond@playingforsuccess.nl

 

Playing for Success Zuid-Friesland
Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Boulevard 19
8448 JA Heerenveen

Postbus 513
8440 AM Heerenveen

Docent
Klaas Rozema
k.rozema@playingforsuccess.nl 
M: +31 6 57 56 45 88

Centrummanager
Jochem Jousma
j.jousma@playingforsuccess.nl
M: +31 6 53 21 85 41
• Aanwezig: maandag en dinsdag

 

www.playingforsuccesszuid-friesland.nl

Tesselschadestraat 155
8023 BL Zwolle

Centrummanagers 9-14
Harold van Bremen
h.vanbremen@playingforsuccess.nl
M: +31 6 30 36 20 80
• Aanwezigheid: di en wo.

Maaike Jepma
m.jepma@playingforsuccess.nl
M: +31 6 26 06 61 65
• Aanwezigheid: ma en di.

Centrummanagers 12-18
Maurice van den Broek
m.vandenbroek@talentstad.nl
M: +31 6 44 55 20 98
• Aanwezigheid: di en wo

Frank Aalbers
f.aalbers@ooz.nl
M: +31 6 17 18 09 54
• Aanwezigheid: di en wo

Bezoekadres/Correspondentieadres
Donatellostraat 26
6663 PA Nijmegen-Lent

info@playingforsuccess.nl

Wie Is Wie
PFS Nederland Projectleiding

Back To Top