Over Playing for Success

Playing for Success is een naschools programma voor kinderen van 9 tot 14 jaar. Om sociaal-emotionele redenen loopt het op school, soms tijdelijk, minder lekker dan je verwacht. Er komt niet uit wat erin zit. Playing for Success draagt bij aan een betere motivatie en meer zelfvertrouwen. Hierdoor worden de schoolprestaties beter.

Motivatie

Kinderen zijn van nature gemotiveerd om te leren. Negatieve ervaringen kan die motivatie verminderen en zorgen voor een verkeerd zelfbeeld. Het zelfvertrouwen neemt af en ze gaan er zelf in geloven dat ze niet goed kunnen leren.

Inspiratie

Playing for Success neemt leerlingen mee naar een uitdagende en inspirerende plek buiten school. 10 tot 12 weken lang doen ze er zoveel mogelijk positieve leerervaringen op. Ze werken samen aan spannende opdrachten in een echte wow-omgeving. We zorgen ervoor dat ze zich weer bijzonder voelen en in zichzelf gaan geloven.

Zelfvertrouwen

Het innovatieve programma, de intensieve begeleiding en de bijzondere omgeving; Playing for Success daagt leerlingen uit, stimuleert en prikkelt tot betere prestaties. Want als kinderen ontdekken dat ze wél kunnen leren en dat leren ook nog leuk is, krijgen ze hun zelfvertrouwen terug en nemen hun schoolprestaties vaak vanzelf  toe.

Belegeiding

Naast beroepskrachten (leraren), zorgen enthousiaste stagiairs en stagiaires voor een persoonlijke begeleiding. Ook zij vinden het een uitdaging om  aan dit bijzondere programma mee te doen. Rolmodellen zetten zich met plezier in voor het leercentrum en de kinderen! Het is niet moeilijk voor te stellen dat leren bij Playing for Success een feest is. Wij noemen het: leren met een WOW-factor.

+Alkmaar
AZ-logo-officieelBezoekadres
AFAS Stadion
Ingang 9, onder het Fancentrum

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
i.sombroek@playingforsuccess.nl
T: +31 6 48425305

Docent
Francisco Rubio Fernandez
f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl


Facebook
Twitter

www.playingforsuccess.nl/alkmaar

+Almelo
Heracles_Almelo
Bezoekadres
Polman Stadion
Stadionlaan 1
7606 JZ Almelo

Centrummanager
Alice ter Brugge
a.terbrugge@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 467 058 04

Docent
Jeroen Moorman
j.moorman@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 836 030 55


Twitter

+Almere
Almere-City_logo_smallBezoekadres
Hoofdlocatie
Stadion Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere
T: 036-5486888

Projectleider
René Maertens
r.maertens@echnaton.nl
M: +31 (0) 620 890 462

Docent
Robert Mienstra
r.mienstra@playingforsuccess.nl
M: + 31 (0) 612 322 943

Locatie Kemphaan
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Locatie Schouwburg
Esplanade 10
1315 TA Almere

Facebook of Facebook Twitter
www.playingforsuccessalmere.nl

+Arnhem

Arnhem_logoBezoekadres
Vitesse
Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Marcel Bulten
M: +31(0)6 53 945 106
m.bulten@playingforsuccess.nl


Facebook
Twitter

www.playingforsuccessarnhem.nl

+Breda
NAC BredaPlaying for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: +31 (0)76 764 05 55

MBO
Danny Evertse
d.evertse@playingforsuccess.nl

VO
Miranda Timmermans
m.timmermans@playingforsuccess.nl

PO
Mart van Poppel
m.vanpoppel@playingforsuccess.nl


Facebook
Twitter

+Den Haag
adodenhaag

Bezoekadres ADO:
Kyocera stadion
Haagse Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Bezoekadres Circus Theater:
AFAS Theater
Circusstraat 4
2586 CW Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
n.pont@playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 3165 9880

Facebook

www.pfsdenhaag.nl

+Dordrecht

Krommedijk 210
3312 LH  Dordrecht

Opening januari 2016

+Eindhoven
psvPostadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
eindhoven@playingforsuccess.nl
Centrummanager
Lucas Houben
M: +31 (0)6 14327397
l.houben@playingforsuccess.nl

Facebook
Twitter
www.playingforsuccesseindhoven.nl/
+Groningen
fcgroningenBezoekadres
Euroborg, Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen
Postadres
Playing for Success
p/a Bestuursbureau Noorderpoort
Postbus 530
9700 AM Groningen

Facebook
Twitter
www.playingforsuccessgroningen.nl/
+Hoofddorp
Bezoekadres
Playing for Success Hoofddorp
Schweitzerstraat 38
2131RG Hoofddorp
+Leeuwarden
sc_cambuur_logoBezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058- 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
René van Rijswijk
r.vanrijswijk@playingforsuccess.nl
M: 06-21 57 71 60


Facebook
Twitter

+Maastricht
MVVBezoekadres
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Jeroen Wijckmans
j.wijckmans@playingforsuccess.nl
M: +31 (0)6 50 205 190


Facebook
Twitter

+Nijmegen
necBezoekadres
Playing for Success Nijmegen
Stadionplein 1
6532 AJ Nijmegen

Postadres
Postbus 6562
6503 GB Nijmegen

Centrummanager
Amy Coolen
M: +31 (0)6 52 64 13 44
a.coolen@playingforsuccess.nl


Facebook

www.playingforsuccessnijmegen.nl

+Oost-Gelderland
GraafschapBezoekadres
De Graafschap
Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Remko Brinkhuis
M: +31 (0) 6 46135400
r.brinkhuis@playingforsuccess.nl


Facebook
Twitter

+Rotterdam
excelsiorExcelsior4ALL Leercentrum
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

T: 010-4873426
m.weel@playingforsuccess.nl

Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

Rotterdam-Basketbal

Playing for Success RBC Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

T: 06-48149857
m.weel@playingforsuccess.nl


Facebook
Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-rbc

+Tilburg
willemIIBezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: 013-5771715

Leerkracht
Annette Eikenaar
a.eikenaar@playingforsuccess.nl
T: 06-45719847

Centrummanager
Engelbert Zoontjens
e.zoontjens@playingforsuccess.nl
T: 06-11415761


Facebook
Twitter

www.playingforsuccess.nl/tilburg

+IJmond
Telstar-DEFBezoekadres
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Projectleider
Gertjan Huijbens

Centrummanager
Sjoerd van der Locht
M: +31 (0)6 151 39 456
s.vanderlocht@playingforsuccess.nl

Docent
Lars Dorjee
l.dorjee@playingforsuccess.nl


Facebook
Twitter

+Zeeland
Leercentrum Goes
Zwembadweg 1
4463 AB Goes

Leercentrum Middelburg
Bestuurskamer Voetbal Experience
Podium 19
4337 WV Middelburg

Projectleider
Patrick Vader
p.vader@playingforsuccess.nl

Docent
Dick van Bochove
d.vanbochove@playingforsuccess.nl

+Zuid-Friesland

Playing for Success Zuid-Friesland

Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Boulevard 19
8448 JA Heerenveen

Postbus 513
8440 AM Heerenveen

Centrummanager
Wilbert Funcke
w.funcke@playingforsuccess.nl
M: +31 (0) 6 839 052 16


Facebook
Twitter

+Zwolle
PEC-Zwolle-logo

Playing for Success Zwolle 9-14
Stadionplein 1
Postbus 402
8000 AK Zwolle

Centrummanagers
Harold van Bremen
h.vanbremen@playingforsuccess.nl
M: +31(0)6 30362080

Mirjam Bernardus
m.bernardus@playingforsuccess.nl
M: +31(0)6 51810708

Playing for Success 15-23
Hogeland 10
8024 AZ Zwolle

Centrummanager
Wilco Wezenberg
M: +31(0)6 36108389


Facebook
Twitter