skip to Main Content
Playing for Success is erkend door de Erkenningscommissie Jeugdinterventies

LAATSTE NIEUWS

Het persoonlijke en mooie verslag van Bo Pernet, projectleider van Playing for Success Excelsior.

‘Nooit gedacht dat ik na 6,5 jaar hier zou staan, nooit gedacht dat ik ooit mijn HBO-diploma zou halen en nooit gedacht dat ik elke dag verschillende dankbare kinderen zou laten stralen.

Trots op Bo

Het persoonlijke en mooie verslag van Bo Pernet, projectleider van Playing for Success Excelsior.

‘Nooit gedacht dat ik na 6,5 jaar hier zou staan, nooit gedacht dat ik ooit mijn HBO-diploma zou halen en nooit gedacht dat ik elke dag verschillende dankbare kinderen zou laten stralen.

PfS Stopt bij Almere City FC

PfS Stopt bij Almere City FC

Na tien jaar komt er een (voorlopig) einde aan de samenwerking tussen PfS Almere en Almere City FC. Sinds de opening in 2012 ontving de club zo’n 15.000 deelnemers aan Playing for Success. Projectleider Rene Maertens van PfS Almere: “Het…
Een nieuwe video van PFS Almere. WoW.

Een nieuwe video van PFS Almere. WoW.

Het stadion van Almere City, het stadslandgoed van Stad en Natuur, het Kunstlinie theater en het hele stadshart dat vanuit de bibliotheek als één grote WoW-omgeving wordt gebruikt. Deelnemers en het ijzersterke team van Playing for Success Almere laten in…

Vanmiddag was de eerste certificaatuitreiking van dit seizoen. Gefeliciteerd met jullie certificaat... kanjers van de maandag PO groep! Bedankt voor jullie inzet en enthousiasme!
#gefeliciteerd #certificaat #lerenmeteenwowfactor #playingforsuccessalkmaar
@azalkmaar

Deze week heeft de certificering plaatsgevonden van de PO en SBO groep.

Alle leerlingen hebben hun... welverdiende PfS certificaat ontvangen.

Wat een feest met alle ouders, broertjes, zusjes, opa's en oma's en leerkrachten.

@fcdordrechtnl @pfsnl

#LerenMetEenWowFactor

4

De Escape Room! Deze week komen de meeste deelnemers aan bod met de activiteit Escape Room. Niet ...zomaar een Escape Room, maar eentje in de kleedkamers van het AFAS Stadion. Voor velen een lang gekoesterde wens. #lerenmeteenwowfactor #playingforsuccessalkmaar

LEERCENTRA

Bezoekadres
AFAS Stadion Ingang 9, onder het Fancentrum
T: 072 - 547 81 71

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
i.sombroek@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Docent
Francisco Rubio Fernandez
f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Francis Seignette
f.seignette@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Facebook Twitter Instagram

www.playingforsuccess.nl/alkmaar 

Bezoekadres
Polman Stadion
Stadionlaan 1
7606 JZ Almelo

Centrummanager
Alice ter Brugge
a.terbrugge@playingforsuccess.nl
T: +31 6 46 70 58 04

Twitter

Bezoekadres
Hoofdlocatie Stadion Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere
T: 036 - 548 68 88

Projectleider
René Maertens
rlmmaertens@gmail.com
M: +31 6 20 89 04 62

Centrummanager
Levy Mensink
l.mensink@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 10 38 80 83

Docenten
Laura Verdouw
l.verdouw@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 48 26 83 07

Tim Schoones
t.schoones@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 14 88 77 51

Gracia Mahabier
g.mahabier@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 21 14 40 18

Marloes van Melsen
m.vanmelsen@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 46 60 21 54

Dennis Burgers
d.burgers@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 37 34 97 51

Locaties
Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere

Stad&Natuur
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Kunstlinie
Esplanade 10
1315 TA Almere

Nieuwe Bibliotheek
Stadhuisplein 101
1315 XC Almere

Facebook of Facebook

www.playingforsuccessalmere.nl

Bezoekadres
Vitesse Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Ab van der Woude
M: +31 6 53 94 51 06
a.vanderwoude@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessarnhem.nl

Bezoekadres
Playing for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: 076 - 521 45 00

Tim Coremans projectleider NAC Maatschappelijk 
t.coremans@bom.nl

PO Mart van Poppel 
m.vanpoppel@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres ADO:
Car Jeans Stadion
Haags Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Bezoekadres Circus Theater:
AFAS Theater Circusstraat 4
2586 CW Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
n.pont@playingforsuccess.nl
T: +31 6 31 65 98 80

Facebook

www.pfsdenhaag.nl

Bezoekadres:
Riwal Hoogwerkers Stadion
Krommedijk 210
3312 LH Dordrecht

Postadres:
Postbus 979
3300 AZ Dordrecht

Centrummanager
Jordy Valkestijn
j.valkestijn@playingforsuccess.nl
T: 078 - 613 00 00
M: +31 6 83 22 25 82

Facebook Twitter

www.pfs-dordrecht.nl

Postadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
eindhoven@playingforsuccess.nl

Centrummanager
Berbe Jonkheer
M: +31 6 15 04 69 19
b.jonkheer@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccesseindhoven.nl

Bezoekadres
Euroborg
Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Postadres
Playing for Success
p/a Bestuursbureau Noorderpoort
Postbus 530
9700 AM Groningen

Centrummanager
Dion Folkersma
M: +31 6 21 80 07 19
d.folkersma@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessgroningen.nl

Bezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058 - 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
Jan-Hendrik de Roos
jh.deroos@playingforsuccess.nl
M: +31 6 24 78 28 93

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres:
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Kim Adriaens
k.adriaens@playingforsuccess.nl
M: +31 6 55 69 52 75

Facebook Twitter

www.playingforsuccessmaastricht.nl

Bezoekadres
De Graafschap Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Sandra Komdeur
M: +31 6 55 75 77 81
s.komdeur@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Excelsior
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

Centrummanager: 
Iris de Iongh
M: +31 6 51 82 37 61
i.deiongh@playingforsuccess.nl

Facebook RSS

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

Bezoekadres:
Topsportcentrum
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

Centrummanager: 
Brenda Pons
M: +31 6 43 50 84 09
b.pons@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-topsportcentrum

Bezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: +31 6 87 78 31 00

Leerkracht:
Linda van Elderen
l.vanelderen@playingforsuccess.nl
T: +31 6 87 78 31 00

Centrummanager
Armgard van Dongen
a.vandongen@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/tilburg

Bezoekadres:
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Centrummanager
Bianca Ridder

Informatie
ijmond@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Leercentrum Goes
Zwembadweg 1
4463 AB Goes

Leercentrum Middelburg
Bestuurskamer Voetbal Experience
Podium 19
4337 WV Middelburg

Projectleider
Patrick Vader
p.vader@playingforsuccess.nl 

Docent
Dick van Bochove
d.vanbochove@playingforsuccess.nl

Playing for Success Zuid-Friesland
Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Boulevard 19
8448 JA Heerenveen

Postbus 513
8440 AM Heerenveen

Docent
Klaas Rozema
k.rozema@playingforsuccess.nl 
M: +31 6 57 56 45 88

Centrummanager
Jochem Jousma
j.jousma@playingforsuccess.nl
M: +31 6 53 21 85 41
• Aanwezig: maandag en dinsdag

Facebook Twitter

www.playingforsuccesszuid-friesland.nl

Projectleider 9-14/ 15-23
T.a.v. Dion Reijnen
d.reijnen@playingforsuccess.nl
M: +31 6 20 47 18 06

Tesselschadestraat 155
8023 BL Zwolle

Centrummanagers 9-14
Harold van Bremen
h.vanbremen@playingforsuccess.nl
M: +31 6 30 36 20 80
• Aanwezigheid: di en wo.

Mirjam Bernardus
m.bernardus@playingforsuccess.nl 
M: +31 6 51 81 07 08
• Aanwezigheid: di en do.

Centrummanagers 15-23
Anke Maljers
a.maljers@ooz.nl
M: +31 6 57 17 48 87
• Aanwezigheid: di en wo

Frank Aalbers
f.aalbers@ooz.nl
M: +31 6 17 18 09 54
• Aanwezigheid: di en wo

Facebook Twitter

Bezoekadres/Correspondentieadres
Donatellostraat 26
6663 PA Nijmegen-Lent

info@playingforsuccess.nl

Wie Is Wie
PFS Nederland Projectleiding

Facebook Twitter

AMBASSADEURS PLAYING FOR SUCCESS

Tom van 't Hek

Jan Douwe Kroeske

Peter Heerschop

Back To Top