skip to Main Content

LAATSTE NIEUWS

Koningin Maxima bezoekt PfS Breda

Koningin Máxima heeft op maandag 25 maart ’De week van het geld’ geopend in het Rat Verlegh Stadion. De Koningin werd ontvangen in de NACADEMY, het leercentrum van Teamplay@NAC. Hare Majesteit ging in gesprek met vertegenwoordigers van de gemeente Breda…

Playing for Success ondertekent convenant Stad & Natuur Almere

Op 31 januari 2019 is het samenwerkingsconvenant ‘Playing for Success’ getekend door Playing for Success Almere, Stad & Natuur Almere en een aantal samenwerkende organisaties. De  bijeenkomsten van Playing for Success Almere op Stadslandgoed de Kemphaan en het Klokhuis (foto)…

PfS Arnhem naar Musis & Stadstheater

Musis & Stadstheater Arnhem zet de komende 10 weken haar deuren open voor een groep Arnhemse VO-leerlingen. Playing for Success bedacht 'leren met de WoW-ervaring', het leren op een uitdagende en inspirerende plek buiten de school voor een positieve leerervaring.…

LEERCENTRA

Bezoekadres
AFAS Stadion Ingang 9, onder het Fancentrum
T: 072 - 547 81 71

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
i.sombroek@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Docent
Francisco Rubio Fernandez
f.rubiofernandez@playingforsuccess.nl
T: +31 6 54 69 07 84

Femke Pelt
f.pelt@playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Facebook Twitter Instagram

www.playingforsuccess.nl/alkmaar 

Bezoekadres
Polman Stadion
Stadionlaan 1
7606 JZ Almelo

Centrummanager
Alice ter Brugge
a.terbrugge@playingforsuccess.nl
T: +31 6 46 70 58 04

Twitter

Bezoekadres
Hoofdlocatie Stadion Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere
T: 036 - 548 68 88

Projectleider
René Maertens
r.maertens@echnaton.nl
M: +31 6 20 89 04 62

Docent en Centrummanager
Levy Mensink
l.mensink@playingforsuccess.nl
M: + 31 6 10 38 80 83

Locatie Kemphaan
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Locatie Schouwburg
Esplanade 10
1315 TA Almere

Facebook of Facebook

www.playingforsuccessalmere.nl

Bezoekadres
Vitesse Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Ab van der Woude
M: +31 6 53 94 51 06
a.vanderwoude@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessarnhem.nl

Bezoekadres
Playing for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: 076 - 764 05 55

MBO Danny Evertse 
d.evertse@playingforsuccess.nl

VO Miranda Timmermans 
m.timmermans@playingforsuccess.nl

PO Mart van Poppel 
m.vanpoppel@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres ADO:
Car Jeans Stadion
Haags Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Bezoekadres Circus Theater:
AFAS Theater Circusstraat 4
2586 CW Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
n.pont@playingforsuccess.nl
T: +31 6 31 65 98 80

Facebook

www.pfsdenhaag.nl

Bezoekadres:
Riwal Hoogwerkers Stadion
Krommedijk 210
3312 LH Dordrecht

Postadres:
Postbus 979
3300 AZ Dordrecht

Centrummanager
Jordy Valkestijn
j.valkestijn@playingforsuccess.nl
T: 078 - 613 00 00
M: +31 6 83 22 25 82

Facebook Twitter

www.pfs-dordrecht.nl

Postadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
eindhoven@playingforsuccess.nl

Centrummanager
Berbe Jonkheer
M: +31 6 15 04 69 19
b.jonkheer@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccesseindhoven.nl

Bezoekadres
Euroborg
Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Postadres
Playing for Success
p/a Bestuursbureau Noorderpoort
Postbus 530
9700 AM Groningen

Centrummanager
Dion Folkersma
M: +31 6 21 80 07 19
d.folkersma@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessgroningen.nl

Bezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058 - 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
Ytzar van der Wal
y.vanderwal@playingforsuccess.nl
M: +31 6  12 98 51 17

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres:
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Kim Adriaens
k.adriaens@playingforsuccess.nl
M: +31 6 55 69 52 75

www.playingforsuccessmaastricht.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Nijmegen
Stadionplein 1
6532 AJ Nijmegen

Postadres:
Postbus 6562
6503 GB Nijmegen

Centrummanager
Casper Coert
M: +31 6 15 60 15 50
c.coert@playingforsuccess.nl

Facebook

www.playingforsuccessnijmegen.nl

Bezoekadres
De Graafschap Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Sandra Komdeur
M: +31 6 55 75 77 81
s.komdeur@playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Excelsior
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

Facebook RSS

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

Bezoekadres:
Playing for Success Rotterdam Basketbal
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-basketbal

Centrummanagers: 
Iris de Iongh
M: +31 6 51 82 37 61
i.deiongh@playingforsuccess.nl

Brenda Pons
M: +31 6 43 50 84 09
b.pons@playingforsuccess.nl

Bezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: +31 6 87 78 31 00

Leerkracht:
Annette Eikenaar
a.eikenaar@playingforsuccess.nl
T: +31 6 45 71 98 47

Centrummanager
Engelbert Zoontjens
e.zoontjens@playingforsuccess.nl
T: +31 6 11 41 57 61

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/tilburg

Bezoekadres:
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Projectleider
Gertjan Huijbens

Centrummanager
Sjoerd van der Locht
M: +31 6 15 13 94 56
s.vanderlocht@playingforsuccess.nl

Docent
Lars Dorjee
l.dorjee@playingforsuccess.nl Facebook Twitter

Leercentrum Goes
Zwembadweg 1
4463 AB Goes

Leercentrum Middelburg
Bestuurskamer Voetbal Experience
Podium 19
4337 WV Middelburg

Projectleider
Patrick Vader
p.vader@playingforsuccess.nl 

Docent
Dick van Bochove
d.vanbochove@playingforsuccess.nl

Playing for Success Zuid-Friesland
Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Boulevard 19
8448 JA Heerenveen

Postbus 513
8440 AM Heerenveen

Centrummanager
Wilbert Funcke
w.funcke@playingforsuccess.nl 
M: +31 6 83 90 52 16

Docent
Klaas Rozema
k.rozema@playingforsuccess.nl 
M: +31 6 83 90 52 16
www.playingforsuccess.nl/zuid-friesland 

Facebook Twitter

Projectleider 9-14/ 15-23
T.a.v. Dion Reijnen
d.reijnen@playingforsuccess.nl
M: +31 6 20 47 18 06

Tesselschadestraat 155
8023 BL Zwolle

Centrummanagers 9-14
Harold van Bremen
h.vanbremen@playingforsuccess.nl
M: +31 6 30 36 20 80
• Aanwezigheid: di en wo.

Mirjam Bernardus
m.bernardus@playingforsuccess.nl 
M: +31 6 51 81 07 08
• Aanwezigheid: di en do.

Centrummanagers 15-23
Anke Maljers
a.maljers@ooz.nl
M: +31 6 57 17 48 87
• Aanwezigheid: di en wo

Frank Aalbers
f.aalbers@ooz.nl
M: +31 6 17 18 09 54
• Aanwezigheid: di en wo

Facebook Twitter

Bezoekadres/Correspondentieadres
Landhuizenlaan 23
5235 HP ’s-Hertogenbosch
M: +31 6 53 54 07 39
info@playingforsuccess.nl

Wie Is Wie
PFS Nederland Projectleiding

Facebook Twitter

AMBASSADEURS PLAYING FOR SUCCESS

Tom van het Hek

Jan Douwe Kroeske

Peter Heerschap

Back To Top