skip to Main Content

LAATSTE NIEUWS

LEERCENTRA

Bezoekadres
AFAS Stadion Ingang 9, onder het Fancentrum
T: 072 - 547 8171

Postadres
Playing for Success Alkmaar
AFAS Stadion
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

Centrummanager
Iwan Sombroek
i.sombroek@www.playingforsuccess.nl
T: 072 - 547 81 71

Docent
Francisco Rubio Fernandez
f.rubiofernandez@www.playingforsuccess.nl
T: 06 54 690 784

Facebook Twitter Instagram

www.playingforsuccess.nl/alkmaar 

Bezoekadres
Polman Stadion
Stadionlaan 1
7606 JZ Almelo

Centrummanager
Alice ter Brugge
a.terbrugge@www.playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 467 058 04

Docent
Jeroen Moorman
j.moorman@www.playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 836 030 55

Twitter

Bezoekadres
Hoofdlocatie Stadion Almere City FC
Competitieweg 20
1318 EA Almere
T: 036-5486888

Projectleider
René Maertens
r.maertens@echnaton.nl
M: +31 (0) 620 890 462

Docent en Centrummanager
Levy Mensink
l.mensink@www.playingforsuccess.nl
M: + 31 (0) 610 388 083

Locatie Kemphaan
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere

Locatie Schouwburg
Esplanade 10
1315 TA Almere

Facebook of Facebook

www.playingforsuccessalmere.nl

Bezoekadres
Vitesse Stadion GelreDome
Batavierenweg 25

Postadres
Postbus 366
6800 AJ Arnhem

Centrummanager
Marcel Bulten
M: +31(0)6 53 945 106
m.bulten@www.playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccessarnhem.nl

Bezoekadres
Playing for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: +31 (0)76 764 05 55

MBO Danny Evertse 
d.evertse@www.playingforsuccess.nl

O Miranda Timmermans 
m.timmermans@www.playingforsuccess.nl

PO Mart van Poppel 
m.vanpoppel@www.playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres
Playing for Success Breda
Stadionstraat 11-4
4815 NC Breda
T: +31 (0)76 764 05 55

MBO Danny Evertse 
d.evertse@www.playingforsuccess.nl V

O Miranda Timmermans 
m.timmermans@www.playingforsuccess.nl

PO Mart van Poppel 
m.vanpoppel@www.playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres ADO:
Kyocera stadion Haagse Kwartier 55
2491 BM Den Haag

Bezoekadres Circus Theater:
AFAS Theater Circusstraat 4
2586 CW Den Haag

Postadres:
Stichting Playing for Success Den Haag
Scheveningseweg 60
2517 KW Den Haag
info@pfsdenhaag.nl

Centrummanager
Nicole Pont
n.pont@www.playingforsuccess.nl
T: +31 (0)6 3165 9880

Facebook

www.pfsdenhaag.nl

Bezoekadres:
Riwal Hoogwerkers Stadion
Krommedijk 210
3312 LH Dordrecht

Postadres:
Postbus 979
3300 AZ Dordrecht

Centrummanager
Jordy Valkestijn
j.valkestijn@www.playingforsuccess.nl
T: +31 (0)78 6130000
M: +31 (0)6 8322 2582

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/dordrecht

Postadres
Postbus 886
5600 AW Eindhoven
eindhoven@www.playingforsuccess.nl

Centrummanager
Lucas Houben
M: +31 (0)6 14327397
l.houben@www.playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

www.playingforsuccesseindhoven.nl/

Bezoekadres
Euroborg
Skybox 210/211
Boumaboulevard 41
9723 ZS Groningen

Postadres
Playing for Success
p/a Bestuursbureau Noorderpoort
Postbus 530
9700 AM Groningen

Facebook Twitter

www.playingforsuccessgroningen.nl/

Bezoekadres
Playing for Success Leeuwarden
Cambuurplein 44
8921 RG Leeuwarden
T: 058- 296 33 00

Postadres
Postbus 547
8901 BH Leeuwarden

Projectleider
René van Rijswijk
r.vanrijswijk@www.playingforsuccess.nl
M: 06-21 57 71 60

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Maastricht
Geusseltweg 11

Postadres:
Postbus 4444
6202 ZV Maastricht

Centrummanager
Jeroen Wijckmans
j.wijckmans@www.playingforsuccess.nl
M: +31 (0)6 50 205 190

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Nijmegen
Stadionplein 1
6532 AJ Nijmegen

Postadres:
Postbus 6562
6503 GB Nijmegen

Centrummanager
Amy Coolen
M: +31 (0)6 52 64 13 44
a.coolen@www.playingforsuccess.nl

Facebook

www.playingforsuccessnijmegen.nl

Bezoekadres
De Graafschap Stadion de Vijverberg
Lijsterbeslaan 101A
7004 GN Doetinchem

Postadres
Postbus 249
7000 AE Doetinchem

Centrummanager
Remko Brinkhuis
M: +31 (0) 6 46135400
r.brinkhuis@www.playingforsuccess.nl

Facebook Twitter

Bezoekadres:
Playing for Success Excelsior
Honingerdijk 110
3062 NX Rotterdam

Facebook RSS

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-excelsior

Bezoekadres:
Playing for Success Rotterdam Basketbal
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/rotterdam-basketbal

Centrummanager: 
Jochen Dekker
M: +31 (0) 6 19 06 23 65
j.dekker@www.playingforsuccess.nl

Bezoekadres
Playing for Success Tilburg
Goirleseweg 34
5026 PC Tilburg
T: 013-5771715

Leerkracht:
Annette Eikenaar
a.eikenaar@www.playingforsuccess.nl
T: 06-45719847

Centrummanager
Engelbert Zoontjens
e.zoontjens@www.playingforsuccess.nl
T: 06-11415761

Facebook Twitter

www.playingforsuccess.nl/tilburg

Bezoekadres:
Playing for Success IJmond
Telstar Stadion
Minister van Houtenlaan 123
1981 EK Velsen-Zuid

Postadres
Postbus 90
1970 AB IJmuiden

Projectleider
Gertjan Huijbens

Centrummanager
Sjoerd van der Locht
M: +31 (0)6 151 39 456
s.vanderlocht@www.playingforsuccess.nl

Docent
Lars Dorjee
l.dorjee@www.playingforsuccess.nl Facebook Twitter

Leercentrum Goes
Zwembadweg 1
4463 AB Goes

Leercentrum Middelburg
Bestuurskamer Voetbal Experience
Podium 19
4337 WV Middelburg

Projectleider
Patrick Vader
p.vader@www.playingforsuccess.nl 

Docent
Dick van Bochove
d.vanbochove@www.playingforsuccess.nl

Playing for Success Zuid-Friesland
Abe Lenstra Stadion
Abe Lenstra Boulevard 19
8448 JA Heerenveen

Postbus 513
8440 AM Heerenveen

Centrummanager
Wilbert Funcke
w.funcke@www.playingforsuccess.nl 
M: +31 (0) 6 839 052 16

Docent
Klaas Rozema
k.rozema@www.playingforsuccess.nl 
M: +31 (0) 6 839 052 16
www.playingforsuccess.nl/zuid-friesland 

Facebook Twitter

Projectleider 9-14/ 15-23
T.a.v. Dion Reijnen
d.reijnen@www.playingforsuccess.nl
M: +31(0)620471806

Tesselschadestraat 155
8023 BL Zwolle

Centrummanagers 9-14
Harold van Bremen
h.vanbremen@www.playingforsuccess.nl
M: +31(0)6 30362080
• Aanwezigheid: di en wo.

Mirjam Bernardus
m.bernardus@www.playingforsuccess.nl 
M: +31(0)6 51810708
• Aanwezigheid: di en do.

Centrummanagers 15-23
Anke Maljers
a.maljers@ooz.nl
M: +31(0)657174887
• Aanwezigheid: di en wo

Frank Aalbers
f.aalbers@ooz.nl
M: +31(0)617180954
• Aanwezigheid: di en wo

Facebook Twitter

Bezoekadres
Playing for Success Nederland
Kooikersweg 2
5223 KA ‘s-Hertogenbosch

Correspondentieadres
Playing for Success Nederland
p/a KPC Groep
Postbus 482
5201 AL ‘s-Hertogenbosch
T: +31 (0)73 624 7376
info@www.playingforsuccess.nl

Wie Is Wie
Playing For Success Nederland Projectleiding

Facebook Twitter

AMBASSADEURS PLAYING FOR SUCCESS

Tom van het Hek

Jan Douwe Kroeske

Peter Heerschap

Back To Top